Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Transporti publik nesër do të qarkullojë sipas orarit të së dielës

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – NQP “Shkup” informon se nesër transporti publik do të funksionojë sipas orarit të së dielës për shkak të festës 8 Shtatori – Ditës së Pavarësisë.

Do të punojnë me kujdestari tre zyra për shitjen e biletave, në Qendrën e Transportit dhe Tregun e Gjelbër me orar pune nga ora 7 deri në ora 19:30 dhe në Gjorqe Petrov, me orar pune nga ora 7 deri në ora 13.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...