Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Travis Scott fshin llogarinë e Instagramit pasi e tallin për kostumin e Batman

Travis Scott ka vendosur të fshijë llogarinë e tij në Instagram.

Rep artisti Travis Scott, 29 vjeç, u nervozua kur një tifoz krahasoi kostumin e tij më shumë me një buburrec se sa Batmanin, shkruan Mirror.

Ndërsa reperi nuk priti edhe shumë dhe e fshiu llogarinë pasi filloi të merrte komente të shumta në lidhje me veshjen.

Travis u vesh dhe pozoi pranë automjeteve të tij për të treguar përpjekjet e tij për Halloween, por ai nuk mori meritat që priti nga fansat.

Adhuruesit e tij shpresojnë se ai do të kthehet shumë shpejt dhe me muzikë të re që thuhet se është shumë afër, mungesa e tij nuk pritet të jetë e gjatë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...