Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Tre të lënduar rrëndë në një aksident në Draçevë

Lëndime të rrënda trupore kanë marrë tre persona në një aksident trafiku që ka ndodhur dje kah mesdita në lagjen Draçevë të Shkupit.

Policia njoftoi se në ndeshje u përfshinë dy automjete

-Në datën 01.12.2020 në orën 14.20 është denoncuar se në rr. “Justinijani i Parë” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit  “Dacia Sandero”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga I.J.(45) nga Shkupi dhe automjeti i tipit “Pezho”, me targa të Shkupit, i drejtuar  nga J.V.(39) nga Shkupi, me të cilën është goditur edhe këmbësori M.S.K.(28) nga Shkupi – informojnë nga MPB.

Në Aksident, lëndime të rrënda trupore ka marrë bashkëudhëtari nga automjeti “Dacia Sandero” A.B.(60), ndërsa lëndime trupore kanë marrë vozitësi I.J., bashkëudhëtarja nga automjeti i njejtë M.B.(49) dhe këmbësori M.S.K., lëndime të cilat u konstatuan në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...