Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Trejsi Sejdini zbulon thuajse tërësisht gjoksin në rrobat e ngushta

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit.

Ajo është mjaft aktive në llogarinë e Instagramit, ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj me ndjekësit.

Së fundmi Trejsi publikoi disa imazhe, ku dukej sikur një kukull “Bratz”.

Ndërsa modelja e njohur po merrte poza provokuese, duket se rrezikoi shumë pasi gati se i doli gjoksi nga të brendshmet e me zinxhir dhe gurë që kishte veshur.

Trejsi është mjaft aktive edhe në botën e modelimit ngase jo rrallë herë është e angazhuar në fotosesione të ndryshme nga marka të njohura.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...