Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

U akuzua për bulizëm, emisioni i Ellen DeGeneres zgjedhet më i miri në “PCA 2020”

Kohëve të fundit ka pasur shumë akuza drejtuar Ellen DeGeneres për emisionin e famshëm të saj.

Ani pse thuhej se ka atmosferë toksike në punë, duket se njerëzit ende e e pëlqejnë punën e prezantueses, shkruan Mirror.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) E! Ka publikuar listën e fituesve të “People’s Choice Awards”, ku në mesin e emrave ishte edhe Ellen.

62-vjeçarja kishte falënderuar stafin pasi fitoi, ani pse disa ish-punonjës kishin akuzuar atë për bullizëm.

“Unë nuk e prisja këtë çmim për veten, por për shkak të stafit të mrekullueshëm ne bëmë të pamundurën”, është shprehur ajo.

Ndërkaq, vlen të përmendet se Ellen filloi emisionin që nga viti 2003, duke vazhduar edhe në ditët e sotme.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...