Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vajza e Nysret Muçiqit me grim të rëndë qysh në mëngjes

Biona me grim të rëndë qysh në mëngjes.

Biona Muqiqi është një ndër fytyrat më të njohura në skenën muzikore.

Ani pse nuk njihet për ndonjë profesion, ajo gjithmonë kalon në lajm përmes pozave që bën, shkruan Kosovarja.

Në shumë raste ajo e dëshmon që është meraklike e grimit të rëndë, duke pozuar në forma të ndryshme.

Sot, qysh në mëngjes Biona në imazhin që ka postuar vërehet që është zbukuruar qysh në mëngjes.

Po duket bukur apo jo?

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...