Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në Studençan të Suharekës, të mërkurën në mesditë. Bëhet fjalë për një burrë të lindur në vitin 2001.

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për KOHËN duke thënë se pas hetimeve fillestare dyshohet të ketë qenë vetëvrasje me armë zjarri.

“Sot është hapur një rast ‘vdekje e dyshimtë’. Në ambulancën e qytetit është sjellë nga Studençani një trup i pajetë. Është një mashkull i lindur më 2001. Sipas hetimit fillestar dyshohet se është vetëvrasje me armë zjarri, por hetimet janë duke vazhduar”, ka thënë për KOHËN, Afrim Sylaj, komandant i Policisë në Suharekë.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...