Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Vdes 24-vjeçari në Ferizaj që u ther me thikë

Ka ndërruar jetë një person në Ferizaj, pasi që nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga therrja me thikë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:30, ndërsa ai ishte dërguar për trajtim në Emergjencë, ku edhe ka vdekur.

Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Rreth orës 21:30 ka ndërruar jetë personi i cili është therur me thikë. Bëhet fjalë për një mashkull i moshës 24-vjeçare”.

“Në vendngjarje kanë dalë policia, prokurori, forenzika dhe njësitet relevante”.

“Policia i ka dy persona të dyshuar lidhur me rastin dhe po punon për t’i kapur”

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...