Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Vende të reja parkimi në lagjen Xhon Kenedi

Shkup, 10 tetor – Kanë filluar punimet për krijimin e një hapsire të re parkimi në rr.Pere Toshev, lagja Xhon Kenedi, me rreth 300m2 e cila padiskutim se do të lehtësojë funksionimin e banorëve dhe do të eliminojë problemin me parkingun në këtë lokacion.

Kjo iniciativë do të vazhdojë të përfshijë të gjitha lagjet e Çairit dhe hapësirat ku shfaqet si nevojë.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/photos/pcb.2653464338315551/2653464191648899/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...