Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vesa Luma dhe Big Basta i bëjnë dhuratën më të bukur djalit

Vesa Luma dhe Big Basta kanë nisur pushimet.

Vesa Luma dhe Big Basta tash e një kohë janë zhvendosur në Zelandë të Re, ku po jetojnë dhe veprojnë, shkruan lajmi.net.

Çifti, kohë pas kohe udhëtojnë në vendet më të bukura të Zelandës, teksa sjellin pamje në rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë nisur pushimet, të cilat po i prisnin me padurim, ndërsa e veçanta është se ata do të pushojnë në një ‘capervan’ (kamionçinë kampi).

“Kjo eshte dhurata jone per Lianin – pushime pranverore ne #campervan qe mezi e kemi prit🤍”, shkruan Vesa.

Këngëtarja po ashtu publikoi fotografi atraktive brenda campervan-it, ku tregon se përse e zgjodhën atë vend për pushime.

“Mengjes i pare bukur ne #campervan ..meqe ne #Zeland nuk ekzistojne as gjarperinjet ,as ujqit,as arushat! Se perndryshe Liani veq anderr e kishte pa kete eksperience 😂”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CGB9LNoJX4f/?utm_source=ig_web_copy_link

Po ashtu, Vesa dhe Big Basta publikuan edhe imazhe të tjera, ku ndajnë çaste të lumtura e gjithë familja së bashku.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...