Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Vidhen mbi 3 mijë euro në Graçanicë

Pesë persona kanë grabitur mbi 3 mijë euro në në Graçanicë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme pas orës 6 në mbrëmje.

“Graçanicë, 06.11.2020-18:20.Viktima mashkull kosovar, ka njoftuar se pesë persona të panjohur nën kërcënimin e armës i kanë grabitur rrethe 3218 euro dhe kanë ik në drejtim të panjohur. Në vend-ngjatje kanë dalë njësit përkatëse policore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...