Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Vidhen para dhe dokumente nga një pacienti vdekur në Kovid-Qendrën në Shkup

Shkup, 1 dhjetor, zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme njodton se dje në stacionin e policisë në Qendër, 48-vjeçarja G.K. nga Shkupi ka raportuar se në periudhën kohore prej 21.11 deri me 29.11.2020 në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, respektivisht në Kovid-Qendër, ku ka ndërruar jetë baba i saj 72 vjeç D.K., janë vjedhur para dhe dokumente të 72-vjeçarit tashmë të ndjerë.

Policia njofton se janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Përmes një statusi në Facebook ka shkruar edhe vajza e 72-vjeparit të ndjerë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...