Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Vijon të jetë aktiv zjarri në Lezhë, rrezikohen banesat

Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në masivin pyjor, në fshatin Manati në Lezhë.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se flakët po ju afrohen gjithnjë e më shume zonës së banuar pranë rrugës nacionale Lezhë-Milot, duke vënë në rrezik banesat.

Ndërkohë në terren ndodhen forcat zjarrfikëse dhe punonjësit e  shërbimit pyjor të cilët po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve të zjarrit.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...