Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Violeta Gashi pas modës tani gati për muzikë

“Coming soon: my first song FLAKË.Produksioni Labia, Dress: Fjolena Hair & Make up: Sellma & Kaci. Prej se isha shumë e vogel e kam dashur skenën dhe muzikën. Falenderoj të madhin Zot që mu dha kjo mundësi dhe patjeter FAMILJEN time e falenderoj, shoqërine e dashur për përkrahjen dhe mbështetjen deri me tani! Gjithashtu ju falenderoj nga zemra për çdo mesazh që e kom marr dhe jom ka e marr dhe cdo thirrje për të me uruar sukses. Zoti ju bekofte”. Ky është statusi i të bukurës Violeta Gashi që deri më tani e kemi njohur si modele dhe miss me kurora të fituara e sot ajo po realizon talentin që e ka pasur që kur ishte fare e vogël, atë të këngës. Ne mësojmë se ajo këto ditë ka qenë në Kosovë ku ka xhiruar në programin te Labia këngën e saj të parë, ku do të vijë në programin festiv të këtij produksioni dhe në kanalin youtube, por mësojmë gjithashtu se do të jetë dhe një tjetër projekt një potpuri e cila vjen te xhirimet e Produksionit Eurolindi. Ajo ka shumë mbështetje nga familja e saj, e ku krahu i saj i djathtë është dhe motra e saj e cila ka fituar çmimin Top Model Martini në Belgjikë. Falë talentit të saj duhet ta mbajmë mend këtë emër Violeta Gashi, pasi do të jetë një femër e fortë në muzikë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...