Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Violeta Gashi vjen flakë me këngën e saj të parë, pritet shumë mirë

Siç edhe titullohet kënga “Flakë”, ashtu në fakt ka ardhur dhe këngëtarja e re Violeta Gashi flake fare. Kënga ka nisur të pëlqehet mjaft duke i siguruar një mirë se ardhje artistes së re mjaft të sigurt në skenën shqiptare. Violeta e ka pasur pasion muzikën që kur ishte fëmijë e sot po realizon ëndrrën e saj të bukur e të vjetër. Kjo këngë është në kanalin muzikor dhe është premierë nga Produksioni Labia e mund ta dëgjoni pasi është mjaft e bukur.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...