Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vjen “E rrezikshme” nga artisti Sefë Duraj

“E Rrezikshme”, Teksti&muzika Kreshnik Avdiu, Orkestrimi Ardian Kastrati, Producent MProduction. Shpresoj të ju pëlqej”. Ky është statusi i artistit të njohur Sefë Duraj, teksa na prezanton këngën e tij më të re xhiruar dhe kënduar te programi i larmishëm artistik i MProduction. Kënga është mjaft e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni interpretuar nga këngëtari i shumë hiteve. Ne mësojmë se artisti do të sjellë edhe një tjetër këngë të re në xhirimet festive.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...