Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vjen “Gjuha shqipe si mjalt n’hoja” nga Bekim Ibrahimi, në klip vajza e tij

Ai din të sjellë projekte të bukura por që kanë muzikē dhe vargje vërtetë që frymojnë vetëm shqip. Po flasim për artistin Bekim Ibrahimi ku ka sjellë projektin e ri muzukor që mban titullin “Gjuha shqipe si mjalt n’hoja” me një super videoklip të përshtatur mjaft mirë nga Artfabe e regji e skenar nga vetë Fazli Berisha, me orkestrim nga Gjoshi-Rrapi e masterizim Edmond Rrapi. E veçanta në këtë projekt është dhe vajza e Bekimit, Riga e cila luan si protagoniste në klip e kishte ardhur direkt nga Zvicra.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...