Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Vlora Kastrati Shala gati me projektet e bukura festive

Artistja Vlora Kastrati Shala e cila sapo ka festuar ditëlindjen e rrethuar me plot supriza dhe urime pa fund, na tregon me anë të disa fotove se po punon për të na sjellë dy projekte të reja muzikore. Ne mësojmë se Vlora ka qenë në Kosovë ku ka kënduar dy këngë njëra “Luj luj” e punuar nga mjeshtrat Florent Boshnjaku dhe Arsim Bunjaku e cila do të vijë nga xhirimet festive te Labia së bashku me një potpuri të bukur, ndërsa kënga “Ku mke pa” do të jetë në xhirimet te Eurolindi. Artistja gjithmonë me zërin e saj din të befasojë e ne jemi në pritje të këngëve më të reja nga ajo.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...