Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri.

Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00  të mëngjesit të sotëm. Goro ishte duke shëtitur në shëtitoren e Himarës.

Nga të shtënat me armë ka mbetur e plagosur dhe bashkëshortja e tij. Biznesmeni është qëlluar me armë zjarri.

Paraprakisht dyshohet se autorët kanë qenë në këmbë kur kanë qëlluar. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia e cila ka nisur hetimet. g.v/abcnews.al

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...