Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Will Smith shpërthen në lot kur flet për njerëzit që e bënë të famshëm

Will Smith u përlot kur kujtoi njerëzit që e bënë njeriun që është sot.

Will Smith vazhdoi udhëtimin për nostalgji të premten kur lëshoi ​​trajlerin për episodin e ardhshëm të ribashkimit të Fresh Prince Of Bel-Air, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Reperi 52-vjeçar, i shndërruar në aktor, ndau disa të qeshura dhe pak lot ndërsa arriti me Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, DJ Jazzy Jeff, Karyn Parsons, Joseph Marcell dhe Daphne Maxwell Reid.

“Me siguri e keni parë foton”, tha ai, duke iu referuar një fotoje nga ribashkimi i aktorëve që u shpërnda në llogaritë e tij në rrjetet sociale.

“Ju nuk jeni gati për këtë trajler. Ju nuk mund të ishit gati për këtë!”, deklaroi ai para se t’u uronte fansave të tij festën e Falënderimeve.

Pas pamjeve të “The Banks Family”, që ribashkohet në ndenjën e shfaqjes, Will pranon se Alfonso ka qenë gjithmonë në gjendje ta njohë kiminë e tij, ndërsa Tatiana i përshkruan ata në lojë si ‘shokë loje’.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...