Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Xhela Abazi vjen me një baladë mjaft të veçantë

Ai është një këngëtar i njohur e mjaft i dashur, ku këtë here na prezanton një super baladë të veçantë. E kemi fjalën për këngëtarin Xhela Abazi i cili sapo ka lansurar projektin “Më mjafton”, këngë kjo shkruar nga Fadil Topalli. Kënga ka edhe një video mjaft të bukur punuar nga MProduction, e mund ta shijoni atë në këto ditë të para të vjeshtës.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...