Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Xhensila Myrtezaj josh me paraqitjen në setin e ri fotografik

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, shpeshherë përçon pozitivitet tek fansat e saj.

Kjo jo vetëm përmes postimeve, por edhe nga mesazhet që dërgon në mënyra të ndryshme në rrjete sociale.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Xhensila ka ndarë setin e ri fotografik.

Ajo shfaqej e veshur në robdishan, teksa më në fokus ka vënë tiparet e bukurisë, për të cilat pëlqehet shumë.

“Ji vetvetja”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Flokët këtë radhë ka zgjedhur t’i kap lart kokës, ndërsa për makijazh ka shkuar me nuanca me shkëlqim.

Vlen të përmendet se “Panorama” është hiti i fundit nga ajo, në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...