Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Xhensila Myrtezaj zbulon tatuazhin e ri kushtuar vajzës

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, shpeshherë di të ruaj privatësinë e saj.

Ndonëse në shumicën e rasteve apo paraqitjeve të saj televizive, ajo di të shmang temat që i përkasin jetës së saj.

Por, kur bëhet fjalë për vajzën e saj, Ajkës, këngëtarja me plot dashuri zgjedh fjalët më të mira për ta përshkruar.

https://www.instagram.com/p/CGadqCsM7xx/?utm_source=ig_web_copy_link

Përpos fjalëve, bukuroshja brune ka vendosur që njëherë e përgjithmonë ta ketë në trupin e saj, përmes një tatuazhi.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Xhensila ka ndara një imazh ku në duar e saj ka shkruar emrin e vajzës.

https://www.instagram.com/p/CC–xHCMyC-/?utm_source=ig_web_copy_link

“Lutja ime. Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti, dhe mirësia do të jetë paqja e tyre”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Kujtojmë se artistja shqiptare së bashku me aktorin Bes Kallaku, sollën në jetë Ajkën dy vite më parë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...