Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Yll brenda fushe, ashtu edhe jashtë saj – Mohamed Salah tregon talentin e tij edhe në vallëzim gjatë martesës së vëllait të tij

Egypt Today ka shpërndarë një video kur ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah shihet duke vallëzuar gjatë martesës së vëllait të tij.

Dita më e madhe në jetë për Nasr Salah ka rënë pikërisht kur klubet janë në pushime, shkaku i ndeshjeve që zhvillojnë kombëtaret në muajin nëntor dhe e gjitha familja e Mohamed janë mbledhur në Egjipt.

Një video 17 sekondëshe është publikuar nga mediumi egjiptian, aty ku shihet anëtari i The Reds duke vallëzuar.

E gjithë ceremonia ndodhi para se Egjipti të përballet me Togon në Kupën e Afrikës, ndërsa Salah shihet duke u argëtuar.

Tifozët e Liverpoolit tashmë janë në dijeni për talentin që lojtari i skuadrës së tyre ka në futboll, por ndoshta jo edhe si një vallëzues mjaftë i talentuar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...