Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Ylli i Kosovës konfirmon ftesën e Challandesit për ndeshjet e nëntorit

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka konfirmuar ftesën nga përzgjedhësi Bernard Challandes, për sfidat e nëntorit.

Kosova do zhvillojë tri ndeshje tejet interesante në nëntor, dy prej tyre në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Hadërgjonaj përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur që është ftuar nga tekniku zviceran.

Ndërkohë, kujtojmë se Kosova me 11 nëntor është mysafirë i Shqipërisë, pastaj zhvillon ndeshjet ndaj Sllovenisë dhe Maldovisë.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...