Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ylli i PSG, Neymar raportohet për një lidhje dashurie me këngëtaren Gabily

Raportimet në Brazil pretendojnë se Neymar është në një ‘marrëdhënie të hapur’ me yllin e muzikës pop, Gabily.

Ylli i Paris Saint-Germain thuhet se ka qenë në një lidhje romantike me këngëtaren 25-vjeçare për tetë muaj, sipas Extra.

Neymar filloi kontaktet me Gabily, emri i vërtetë i së cilës është Gabriel Batista, në fillim të pandemisë.

Çifti thuhet se janë takuar disa herë gjatë krizës së coronavirusit.

Këtu përfshihet një udhëtim në Paris për Gabily, e cila qëndroi në një hotel ndërsa takohej me Neymar para se të kalonte disa ditë në shtëpinë e saj me miqtë.

Kohët e fundit, ata kanë kaluar kohë së bashku në Brazil.

Megjithatë, për të dalë publikisht në lidhje me romancën e tyre të raportuar, Neymar la të kuptohet në marrëdhënien e tij me Gabily kur u shfaq në një video të saj në Instagram.

Neymar, ndërkohë, është duke ndenjur në kualifikimet e Kupës Botërore të Brazilit këtë muaj për shkak të një dëmtimi në ijë.

Jeta private e 28 vjeçarit shpesh ka tërhequr interes për publikun.

Në vitin 2011, ai kishte një djalë, Davi Lucca, me ish-të dashurën Carolina Dantas.

Neymar po ashtu u tha se ishte në një lidhje me aktoren braziliane Bruna Marquezine para se të lidhej së fundmi me modelen Natalia Barulich.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...