Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Zbulohet drogë në burgun e Shtipit

Në datën 03.12.2020 në orën 12.35 në SPB-Shtip, nga Institutin ndëshkues-përmirësues Shtip është denoncuar se rreth orës 12.15 në repartin gjysëm të hapur në dritaren e burgut është gjetur materje pluhur. Nëpunës policorë të SPB Shtip kanë kryer inspektim dhe e kanë konfiskuar materjen pluhur për ekspertizë. Po punohet për zbardhjen e rrastit, thuhet në raportin e policisë.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...