Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Zbulohet kokain në shtëpinë e një 37-vjeçari nga Ohri

Dje, gjatë bastisjes në shtëpinë së F.D.(37) nga Ohri, nëpunësit policorë nga Njësia për tregëti të palejuar me drogë pranë SPB-Ohër, zbuluan dhe konfiskuan kokain, thuhet në komunikatën e MPB-së.

F.D. është arrestuar dhe kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...