Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal mëson/Aksion i madh policor në Strugë

Strugë, 4 nëntor – Agjencia e lajmeve Zhurnal nga burime në teren mëson se në qytetin e Strugës për momentin është duke u zhvilluar një aksion i madh policorë.

Sipas informacioneve të para, Zhurnal mëson se bëhet fjalë për arrestimin e disa ‘kriminelëve’ që kanë bërë reketim si dhe persona që janë marrë me shit-blerjen e drogës në këtë qytet dhe rrethinë e që pikërisht për këtë arsye policia ka ndërmarë aksionin.

Burime nga Ministria e punëve të brendëshme konfirmojnë informacionet për Agjencinë e lajmeve Zhurnal por nuk japin më shumë detaje për aksionin.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...