Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Ziberi është hospitalizuar në klinikën infektive, rezultoi pozitiv me Covid-19

Shkup, 8 shtator, zhurnal.mk – Deputeti i BDI-së, Arben Ziberi, nga fundjava është hospitalizuar në Klinikën Infektive në Shkup, sepse ka rezultuar pozitiv me coronavirus, transmeton Zhurnal.

Ziberi ka ndjerë simptomat para 10 ditëve kur Kuvendi votoi për Qeverinë e re. Atëherë ai votoi në një hapsirë të veçantë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...