Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Zjarri shpërtheu në një pyll në Krushevë

Dje në orën 17.00 në Stacionin policor-Krushevë është denoncuar se në afërsi të fshatit Birinë ka shpërthyer zjarr në një pyll, ku u dogjën 10 hektarë të pyllit me drunjë dushku , informon MPB.

Zjarri është lokalizuar nga Njësia kundër zjarrit – Krushevës dhe rrojtarët e pyllit nga Krusheva.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...