Agjencia Zhurnal.KS
Sport

ZYRTARE: Kondogbia i bashkohet Atleticos

Telenovela ka mbaruar më në fundë.

Geoffrey Kondogbia do të jetë lojtari i ri i Atlético pasi është arritur marrëveshja me Valencian për 15 milionë euro dhe lojtari ka nënshkruar kontratë katër-vjeçare.

Lojtari i Valencias, i cili nuk ka qenë në dispozicion të Gracia në dy ndeshjet e fundit në kampionat, më në fund do të kthehet në fushë me Los Rojiblancos.

Atletico e ka blerë mesfushorin francez si zëvendësim të Thomas Partey, i cili kaloi te Arsenal në ditët e fundit të merkatos.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...