Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

16 mijë euro për një veshje ditore, Ledri Vula i shpenzon vetëm në dy gjëra

Rep-artisti shqiptar, Ledri Vula, vazhdon ende të mbetet ndër më të dëgjuarit në estradën shqiptare.

Ai përpos që pëlqehet për projektet muzikore, komente pozitive merr edhe për paraqitjet e tij skenike, dukjet në përditshmëri dhe jo vetëm.

Reperi para disa ditësh ka publikuar një fotografi ku shihet i veshur plot stil, kurse Shqip.Closet ka kalkuruar veshjen e tij.

Sipas tyre shifrën prej 16.551 mijë euro ai e ka arritur vetëm me dy gjëra, këmishën dhe orën e firmës ‘Rolex’.

Këmisha mban vlerën prej 38 euro, ndërsa ora të cilën ai shpesh e përdor, arrin deri në 16,513 euro.

Nëse analizojmë postimin nga ana e Ledrit, ai shihet duke pozuar para një makine mjaft luksoze, që i përkon markës ‘Ferrari’.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...