Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

2 Ton nesër publikon këngën e re

Artisti i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, ditë më parë paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Ndërsa tani duket se ka finalizuar këtë këngë, teksa njoftoi se do lansohet ditën e nesërme (e premte).

Lajmin e bëri të ditur përmes disa postimeve të njëpasnjëshme që ka ndarë në InstaStory.

“E premte në ora 15:00, një familje”, ka shkruar ai në njërin postim.

Ndërkohë që në tjetrën fotografi zbulon pak më shumë nga videoklipi se si do duket ai.

Sa i përket projekteve të fundit, “Veç me ty” është prurja e fundit e lansuar nga 2 Ton.

Kënga për vetëm pak javë ka mbledhur mbi dy milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...