Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

26 të vdekur, 978 raste të reja dhe 23 të shëruar, bilanci me Covid 19

Shkup, 8 nëntor – Ministria e Shëndetësisë (MSH) njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 667 teste dhe prej tyre 978 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ose 37% e testeve të kryera.

Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 26 pacientë, numri më i lartë i viktimave që nga fillimi i pandemisë. Shtëpia e Shëndeti njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar vetëm 23 persona.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...