Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

Pas 5 muajsh hetime, Policia e Elbasanit shkatërroi grupin e shpërndarësve të kokainës.

Sipas njoftimit për mediat, në pranga ranë shtetasit me iniciale G. M., 34 vjeç, H. H., 44 vjeç dhe S. S., 54 vjeç.

Në shtëpinë e këtij të fundit u gjetën dhe u sekuestuan dy armë zjarri pistoletë, një sasi fishekësh dhe një sasi kokaine e ndarë në doza.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

Në rrugën Kërçovë – Ohër nga fillimi i vitit kanë ndodhur 15 aksidente

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...