Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

515 raste të reja, 20 të vdekur dhe 1194 të shëruar

Shkup, 9 nëntor – Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 293 teste dhe prej tyre 515 kane rezultaur pozitivë, ose 40 per qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 20 viktima.

Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 1 194 persona.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...