Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

78 vjeçari nga Gostivari ndërron jetë në çajtore

Gostivar, 24 tetor – Pasditën e të enjtes rreth orës 16:30 në Stacionin Policor në Gostivar, nga Njësia Urgjente e Spitalit të Gostivarit është raportuar se te ata është sjellur një person i vdekur.

Sipas denoncimit, në një çajtore në Gostivar, I.R. 78 vjeçar, i cili ka qenë te lokali, në një moment i përkeqësohet gjendja shëndetësore.

Pastaj me autoambulancë është dërguar te Njësia Urgjente, prej ku nga ana e mjekut, është konstatuar vdekja e tij.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...