Agjencia Zhurnal.KS
Auto

A mund t’a bëni ju më mirë? Ky është “mbreti i parkimit anësor”!

Parkimi është një nga momentet më të vështira të shumë shoferëve.

Manovrimi i parkimit paralel ose anësor nuk është i pëlqyer nga shumë, veçanërisht kur makina duhet të parkohet në një zonë të ngushtë.

Nëse nuk merrni kthesën siç duhet , shumë shpejt do të zhgënjeheni.

Disa parkojnë pa ndonjë problem, dhe nuk shqetësohen nga pikëpamjet e kalimtarëve apo makinave që presin të lëvizin, transmeton Telegrafi.

Nga India vjen shembulli i një eksperti të vërtetë në parkimin anësor.

Jo vetëm që e ka makinën e madhe, por parkimin e bën në një vend mjaft të rrezikshëm, afër një kanalit.

Aftësitë e tij në parkim u regjistruan nga gruaja e tij nga ballkoni dhe iu dërguan vëllait të tij dhe disa ditë më vonë videoja u bë virale.

Postime të ngjashme

Një Lotus “i ri” i vitit 2013 shitet për 70.000 dollarë

S.B.

Prodhuesi më i madh i veturave në Kinë do të lansojë rivalin e Teslas

S.B.

Megane 2021 i prin rrugës elektrike të Renaultit

S.B.

Hyundai paralajmëron nxjerrjen në treg të modelit Alcazar

admin

Nis prodhimi i Audi Q4 e-tron

admin

Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...