Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Admiruese e librave, Tayna ndan imazhe nga biblioteka e saj

Pothuajse në secilën paraqitje televizive, ajo ka treguar dashurinë e madhe që ka ndaj librave.

Bëhet fjalë për rep-artisten e njohur, Tayna, e cila njihet për leximin e librave psikologjik dhe mbajtjen e ditarëve personale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë imazhe nga libraria e vogël e saj, ndërsa edhe shpjegonte autorët e preferuar.

Ajo po ashtu ka kërkuar falje për fansat, pasi është hera e parë që ajo bën përshkrime të tilla.

“Kërkoj ndjesë për gabimet në sqarimin e këtyre në ‘Instastory’, sepse nuk e kam bërë kurrë. Po me rëndësi t’i tregojë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tayna gjithashtu shquhet për tekstet e këngëve të saj, për të cilat njihet shumë në estradën shqiptare.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...