Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Adoleshenti ndan pamjet e tmerrshme të një fytyre fantazmë që shikon nga dritarja e ‘shtëpisë së përhumbur’

Pamjet tmerruese se kapin fytyrën e një fëmije ‘fantazmë’ që vështron nga dritarja e një “shtëpie të përhumbur”.

Pamjet u kapën nga një grua që i dërgoi vajzës së saj një video të një pallati të bukur të vjetër, por  të braktisur.

Por, me një inspektim më të afërt, vajza e saj zbuloi një fytyrë të frikshme në një nga dritaret, transmeton Telegrafi.

Video u shpërnda në TikTok, por ajo shpejt u bë virale edhe nëpoër rrjetet tjera sociale.

“Nëna ime më dërgoi këtë video të një pallati që ajo gjeti në një rritje dhe unë sapo vura re një fytyrë në dritare”, kishte thënë adoleshenti që e shpërndau videon.

Postimi kishte 265 mijë pëlqime dhe 4752 komente në kohën e shkrimit të klipin duke lënë shumë përdorues të ‘çmendur’.

Ekzistonte gjithashtu një teori konspiracioni.

“Shtëpia e cila shihet, rezulton se pronarët e saj kishin një djalë 11-vjeçar i cili vdiq”, sugjeroi dikush nga komentuesit.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...