Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Adrola Dushi mahnit me dukjen, merr vëmendjen e madhe të fansave

Modelja e njohur, Adola Dushi, vazhdon të jetë ndër më të suksesshmet në trojet shqiptare.

Që kur u shpall “Miss Shqipëria” në vitin 2012, puna në fushën e modelingut për të nuk ka të ndalur.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë një fotografi ku shihej mjaft e ëmbël.

E njohur për bukurinë natyrale, edhe kësaj radhe ajo ka vënë në pah tiparet e fytyrës, për të cilat komentohet mjaft shumë.

Për makijazh ajo ka zgjedhur nuanca të errëta, kurse flokët e lakuara i ka lënë të lira mbi supe. Sa i përket veshjes, Adrola ka shkuar me një të brendshme me ngjyrë të kuqe.

Postimi i modeles ka marrë mijëra pëlqime, teksa në komente pati edhe figura të njohura publike që përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...