Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Aksident tjetër i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar

Tetovë, 21 tetor – Para pak çastesh edhe një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar, edhe ky aksident ka ndodhur në afërsi të vendit ku ndodhi aksidenti i parë i sotëm.

Në vend ngjarje kanë dalë ekipe policor dhe skuadra e zjarrfikësve, ndërkaq rruga është e bllokuar, njofton in7.

Për momentin nuk raportohet për të lënduar apo humbje jetë, ndërkaq nga policia thonë se gjatë ditës së nesërme do të jepet raporti i aksidentit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...