Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Albatrit Muqiqi i bën dedikim romantik bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin gjithmonë

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, e ka nisur ditën e premte me një urim të veçantë për bashkëshorten e tij.

Gruaja e këngëtarit, Egzona, feston sot (e premte) ditëlindjen e saj, me ç’rast një urim i përzemërt nga bashkëshorti i saj nuk mungoi.

Albatriti publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej bashkë me Egzonën, teksa në mbishkrimin e saj i bën një dedikim të sinqertë asaj.

https://www.instagram.com/p/CF1Hs6ypFZc/?utm_source=ig_web_copy_link

“Urime ditëlindjen dashuri! Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin afër përgjithmonë. Të dua”, kanë qenë fjalët e këngëtarit në Instagram.

Ndërkohë, postimi është pasuar me komente të shumta nga ndjekësit e këngëtarit, të cilët i kanë dëshiruar Egzonës edhe 100 vite të lumtura.

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë të martuar përndryshe prej vitit 2016 dhe kanë së bashku tre fëmijë.

https://www.instagram.com/p/B8jdwAbJdhr/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...