Agjencia Zhurnal.KS
In memoriam

Ambasadori Reka shpreh ngushëllime për vdekjen e filantropit shqiptar Enver Maliqi

Shkup, 1 dhjetor, zhurnal.mk – Ambasadori i Shqipërisë Fatos Reka ka shprehur ngushëllimet e tij më të sinqerta familjes Maliqi lidhur me vdekjen e anëtarit të tyre, njëherit nënkryetarit të Qytetit të Shkupit Enver Maliqi.

Ai shkruan se me hidhërim ka pranuar lajmin për vdekjen e mikut të tij dhe filantropit të suksesshëm.

Më poshtë e keni telegram ngushëllimin e Ambasadorit Reka:

Me hidherim mesuam sot lajmin e ndarjes nga jeta te mikut tone, biznesmenit te suksesshem e filantrop, nënkryetari i parë shqiptar i qytetit të Shkupit, Konsulli i Nderit, Enver Maliqi. Ngushëllimet e sinqerta familjes Maliqi,bashkeshortes, Rezeartes, Albanit e Altinit. RIP

Postime të ngjashme

Izet Mexhiti: Lajm i hidhur ndarja nga jeta e Enver Maliqit

R Zh

Lazim Destani: Do të mbeten përgjithmonë në kujtesën time çastet e bukura që kemi kaluar së bashku

R Zh

Bexhet Musliu: Pushofsh në paqe miku Enver, i dhe shumë vlera kombit tonë

R Zh

Kush ishte Enver Maliqi?

Z H

Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Maliqi, Haradinaj mesazh ngushëllimi

R Zh

Zaev për Maliqin: Kemi humbur një qytetarë të ndershëm dhe afarist të suksesshëm

E.E.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...