Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Amerikani 6-muajsh skion mbi ujë si profesionist i vërtetë

Prindërit e djaloshit 6-muajsh që skion mbi ujë, janë kritikuar ashpër pas publikimit të videos që është bërë virale.

Por, ata kanë mbrojtur vendimin e tyre me fanatizëm, duke insistuar se gjithmonë e përgatisin të birin me veshje të ndryshme mbrojtëse, në rast se diçka nuk shkon sipas planit, transmeton Telegrafi.

Casey dhe Mindi Humpherys nga Utah, nxitën reagime të ashpra, kur gjatë vikendit publikuan videon në Instagram të birit të tyre 6-muajsh Rich duke skijuar në liqenin Powell.

Gjatë një interviste dhënë për GMA, prindërit e tij kanë theksuar se janë krenar për veprimet e tyre, e në veçanti me aftësitë e të birit që nuk frikësohet të skijon mbi ujë dhe të shijoj në maksimum këto momente.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...