Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ana Kabashi nis xhirimet e klipit të ri, mahnit në paraqitjet e radhës

Artistja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram, bëri të ditur se ka filluar xhirimet e klipit.

E njëjta ka ndarë disa pamje nga xhirimet e këtij videoklipi, ndonëse nuk ka bërë zyrtare datën e publikimit të këngës.

Ajo vjen e veshur me një kostum të mahnitshëm të dekoruar me lule, teksa shfaqet me stil të veçantë flokësh.

“Pse s’po gjej motiv me lan? Pse e du”, shtoi ajo krahas fotografive – duke treguar se kjo është pjesë e këngës.

Komplimentet pranë imazheve nuk munguan as nga miqtë e fansat që numëron në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFz110OH6mL/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket projekteve muzikore, “Ma shumë” mbetet kënga e fundit e lansuar që u prit shumë mirë nga publiku.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...