Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Anulohet seanca për rastin “Lidhja Ndërkombëtare”, Boki 13 përsëri në spital!

Shkup, 22 tetor, zhurnal.mk – Seanca për rastin “Lidhja Ndërkombëtare”, është shtyrë për më 28 tetor.

Seanca u anulua për shkak se Bojan Jovanovski përsëri është shtruar në spital.

Dy ditë pasi që u kthye në burg gjendja e Boki 13 u përkeqësua sërish, kështu që ai përsëri është në spital.

Avokati Sasho Dukovski, kur gjykoheshte Boki 13 për rastin “Reket”, paralajmëroi se gjendja e tij është e keqe dhe se ai duhet të vendoset në arrest shtëpiak. Kërkesën e avokatit Dukovski Gjykata e refuzoi.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...