Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë së bashku, një djalë.

Lajmi u bë i ditur nga vet Grishaj, i cili ndau një fotografi me të birin në llogarinë personale, Instagram.

https://www.instagram.com/p/CGhSwV9nAFL/?utm_source=ig_web_copy_link

“Lindi Dielli”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ndërkohë, urimet krahas postimit nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron regjisori në këtë rrjet të popullarizuar.

Ky njëherësh është fëmija i parë për Eduardin, kurse i dyti për moderatoren e njohur pasi ajo ka një djalë nga martesa e saj e mëparshme.

https://www.instagram.com/p/CGDZeDHAtVI/?utm_source=ig_web_copy_link

Të njëjtit njoftuan se po bëhen prindër në ditëlindjen e tyre, saktësisht më 7 maj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...