Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Marilyn Monroe”

Ardian Bujupi ka lansuar bashkëpunimin më të ri me Nazar.

“Marilyn Monroe” quhet kënga më e re e Ardian Bujupit të cilën e sjell si bashkëpunim me Nazar, rep artisin nga Austria, shkruan lajmi.net.

Ardiani kishte paralajmëruar këngën në llogarinë e Instagramit, ndërsa fansat po e prisnin me padurim atë si çdo këngë tjetër të tij.

Dyshja kanë bërë të ditur se kanë vendosur ta lansojnë këngën vetëm në platformën digjitale Spotify, ndërsa nuk dihet ende se kur do të jetë në dispozicion edhe në Youtube

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...